Trzy Smaki Toruń, Mazowiecka 43

Proste jedzenie, podane szybko, bez udziwnień i w rozsądnej cenie – tak działamy. Takie są Trzy Smaki, Toruń, ulica Mazowiecka.

2-3 zupy i kilka dań głównych codziennie – taka jest nasza kuchnia. Wszystkie dania główne kosztują 12,5 złotego w zestawie, a zupy 5,9. Wyjątkiem są tylko flaki wołowe, które mamy codziennie i z nich słyniemy – kosztują 7 zł. To ceny maksymalne. Jak trafisz na promocję to zapłacisz jeszcze mniej. To naprawdę duże porcje, najesz się nimi. Nie dajemy wyboru 20 mięs i 30 zup – bo nie chcemy niczego mrozić i odgrzewać. Serwujemy  świeże, jednodniowe jedzenie. Zawsze gorące, zawsze świeże i podane szybko.

 

trzy smaki toruń 3

 

Chcesz zamówić z dowozem? Kliknij tutaj

Nasze zasady:

1. Menu jest małe, ale dzięki temu wszystko mamy świeże

2. Zawsze mamy jakąś promocję, np. teraz do każdego zestawu możesz wziąć Tymbark jabłkowo-miętowy za 1 zł

3. U nas z zamrażarki pochodzą jedynie frytki. Przy daniach na wynos i z dowozem frytek nie polecamy, w opakowaniu jak każde frytki po prostu miękną. Chcesz zjeść naprawdę dobre frytki? To wpadnij do nas i zamów je na miejscu. Najlepsze są prosto z frytkownicy.

4. Słyniemy z surówek. Są zawsze świeże, chrupiące, dobrze doprawione i nie są suche.

5. Regularnie wymieniamy tłuszcz we frytkownicy. Dania, które mamy z głębokiego tłuszczu nie mają aromatu spalonego oleju.

6. Toruń nie ma przed nami tajemnic, dowieziemy obiady wszędzie.

7. Realizujemy zamówienia specjalne.  Potrzebujesz 200 kanapek? Chcesz zamówić coś wyjątkowego? Daj znać dzień wcześniej, my rozwiązujemy problemy, nie tworzymy ich. W sprawach nietypowych dzwoń od razu do właściciela: 881 797 673

8. Regularnie zamawiasz u nas obiady? Zapłać jeszcze mniej. Dołącz do klientów, którzy kupili abonament i bez dzwonienia obiad przyjeżdża do nich codziennie o wybranej porze.

9. Lubisz chińszczyznę? Kochasz pizzę? Zajadasz się kebabami? My czasami też. Ale u nas tych rzeczy nie zamówisz. Nie znamy się na tym, nie specjalizujemy i nie bierzemy za coś, czego nie potrafimy robić. Kuchnię chińską zostawiamy Chińczykom, a kebaby Turkom. My gotujemy tradycyjnie po polsku, z nutką nowoczesności. Na tym się znamy.

10. Coś byś zmienił w menu? Coś dodał,  a coś odjął? Napisz komentarz u dołu strony. Słuchamy naszych Klientów.

 

Trzy Smaki Toruń – to nowy lokal na kulinarnej mapie Torunia. Zlokalizowany przy ulicy Mazowieckiej 43, obok Tropsa codziennie żywi pracowników okolicznych firm. Co raz więcej też u nas kierowców, którzy zjeżdżają z krajowej jedynki by zjeść normalny obiad. Mają dosyć hot dogów ze stacji benzynowych i kanapek po 9 złotych za dwa trójkąty chleba tostowego.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *